Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Horanského ďalšia rýchlovka

Filip Horanský je na challengeri 100 v poľskom Sopote v dobrej hernej pohode. Desiaty nasadený hráč zmietol vo štvrťfinále z kurtu svojho súpera Jana Choinského z Veľkej Británie za 53 minút 6:1, 6:0 a postúpil do semifinále. Pre Horanského je to už tretí zápas v Sopote, ktorý netrval ani hodinu.

02. 08. 2019
Aktuality Více zde

news img

Dievčatá SR 18 v kvalifikácii ME druhé

Slovenské reprezentantky skončili v kvalifikačnej skupine ME družstiev do 18 rokov na druhej priečke. Vo finále kvalifikácie nestačili na tenistky Francúzska, ktorým podľahli 0:2. Vo dvojhre prehrali Viktória Morvayová aj Romana Čisovská, záverečná štvorhra sa nehrala. Účasť na finálovom turnaji ME, ktorý sa uskutoční 5. - 7. augusta vo francúzskom Granville, mali istú už pred týmto zápasom.

news img

Molčan v Liberci skončil

Alex Molčan prehral vo štvrťfinále challengeru 80 v Liberci s domácim držiteľom voľnej karty Tomášom Macháčom za necelú hodinu 4:6, 2:6. Za účasť medzi osmičkou najlepších si do rebríčka ATP pripíše 15 bodov.

news img

Polášek s Oswaldom vo finále

Filip Polášek spolu s Rakúšanom Philippom Oswaldom postúpili do finále štvorhry na turnaji ATP 250 v Kitzbüheli. V piatkovom semifinále zdolali tretí nasadený česko-holandský pár Jebavý, Middelkoop 6:2, 3:6, 10-3 za 67 minút. O trofej budú bojovať s belgickou dvojicou Gille, Vliegen. Poláškovi sa po boku Oswalda darí, minulý týždeň si tiež zahrali vo finále na turnaji ATP 250 v Gstaade, kde podľahli práve belgickému páru Gille, Vliegen.

news img

Gombos pokračuje víťazne

Norbert Gombos postúpil po víťazstve 1:6, 6:3, 7:6(4) nad Srbom Miomirom Kecmanovičom už do štvrťinále turnaja ATP 500 vo Washingtone. Zápas trval 127 minút. Medzi osmičkou najlepších si Gombos, štartujúci v hlavnej súťaži ako tzv. lucky loser, zahrá s austrálskym búrlivákom Nickom Kyrgiosom.