Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

news img

Lacko v osemfinále vypadol

Lukáš Lacko ako štvrtý nasadený ukončil účinkovanie v osemfinále na challengeri 125 v juhokórejskom Pusane. V druhom kole zdolal Luke Savilleho z Austrálie 3:6, 6:3, 6:4, ale vo štvrtok v osemfinále podľahol turnajovej šestnástke Japoncovi Jasutakovi Učijamovi 6:3, 4:6, 0:6.

09. 05. 2019
Aktuality Více zde

news img

Martin v Šymkente úspešný

Andrej Martin postúpil do štvrťfinále challengeru 80 v kazašskom Šymkente (54 160 EUR +H, antuka vonku). V druhom kole zdolal druhý nasadený Slovák Jacoba Grillsa z Austrálie 6:0, 6:2 a vo štvertkovom osemfinále vyhral nad Rusom Alexandrom Žurbinom 4:6, 6:3, 6:3. V súboji o postup do semifinále ho čaká Marcelo Tomás Barrios Vera z Čile.

news img

Kužmovej trpká prehra

Viktória Kužmová sa s Madridom rozlúčila s trpkou prehrou 0:6, 0:6. V osemfinále s bývalou svetovou jednotkou a nasadenou trojkou Rumunkou Simonou Halepovou uhrala za 44 minút zo 60 fiftínov v zápase iba 12. Pre Halepovú je to už piate víťazstvo 12:0 v kariére, naposledy takto zdolala Lotyšku Sevastovovú v Bukurešti 2016. Do štvrťfinále v Madride sa za posledných 6 rokov prebojovala 5. raz.

08. 05. 2019

news img

Gombos v Brage postúpil

Norbert Gombos ako desiaty nasadený postúpil do osemfinále antukového challengeru s dotáciou 46 600 eur v portugalskej Brage. V druhom kole zdolal držiteľa voľnej karty Ceng Ťun-sina z Taiwanu6:1, 6:3. Zápas trval 66 minút. Gombosa v boji o postup do štvrťfinále čaká postupujúci zo súboja Cuevas - Gomez.

07. 05. 2019

news img

Schmiedlovej stop v Madride

Karolína Schmiedlová neuspela v 2. kole dvojhry na turnaji WTA v Madride. V pozícii kvalifikantky prehrala s Bieloruskou Aleksandrou Sasnovičovou hladko 2:6, 2:6.

news img

Kovalík pretrhol zlú sériu

Jozef Kovalík postúpil do osemfinále challengeru v Ríme. V druhom kole zdolal Molčanovho premožiteľa z pondelka, držiteľa voľnej karty,  Federica Iannacconeho z Talianska 6:0, 6:2. Zverenec Borisa Borgulu prerušil šesťzápasovú sériu prehier.