• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Vo veku 102 rokov zomrel bývalý americký reprezentant Gardnar Mulloy

Miami 15. novembra (TASR) - Bývalý americký tenista Gardnar Mulloy, člen Medzinárodnej tenisovej siene slávy, zomrel vo veku 102 rokov. Informovala agentúra AP s odvolaním sa na potvrdenie od jeho manželky Jackie. Mulloy mal na konte 129 titulov majstra
15. 11. 2016
Tasr Více zde

Tenis-Masters: Thiem sa teší na Raoniča: "Stále mám šancu na semifinále" (2)

Londýn 15. novembra (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem si na prestížnom turnaji majstrov v Londýne pripísal na svoje konto premiérové víťazstvo. V utorňajšom zápase v londýnskej 02 aréne zdolal ôsmy nasadený debutant turnajovú šestku Francúza Gaela M

Tenis-Masters: Rakúsky debutant Thiem zdolal Monfilsa po trojsetovom boji

Tenis-Masters: Murrayho premiérový triumf v pozícii svetovej jednotky - SÚHRN

Londýn 14. novembra (TASR) - Japonský tenista Kei Nišikori vstúpil do turnaja majstrov v Londýne hladkým víťazstvom nad Švajčiarom Stanom Wawrinkom 6:2 a 6:3 za 68 minút. Vo večernom zápase skupiny Johna McEnroea zvíťazil Andy Murray, premiérovo v pozíci
14. 11. 2016

Tenis-Masters: Murrayho víťazný vstup v Londýne, Čiliča zdolal 2:0 (3)

Tenis-Fed Cup: Mauresmová končí pri francúzskom tíme, čaká druhé dieťa

Paríž 14. novembra (TASR) - Amélie Mauresmová končí z osobných dôvodov na poste kapitánky francúzskeho fedcupového tímu tenistiek. Deň po prehre vo finále prestížnej tímovej súťaže s Českom (2:3) to oznámila na tlačovej konferencii. "Čakám druhé die

Tenis-Masters: Nišikoriho víťazný vstup: "Myslím si, že som hral solídne" (2)

Londýn 14. novembra (TASR) - Japonský tenista Kei Nišikori vstúpil do turnaja majstrov v Londýne hladkým víťazstvom nad Švajčiarom Stanom Wawrinkom 6:2 a 6:3 za 68 minút. Tretí nasadený Švajčiar držal krok so svojím súperom v prvom sete len do štvrtej h

Tenis-Masters: Nišikori vstúpil do turnaja jasným triumfom nad Wawrinkom

Tenis: V utorok exhibícia Tennis Champions, Bencicová sa teší na Bratislavu

Bratislava 14. novembra (TASR) - Stretnutie slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej so Švajčiarkou Belindou Bencicovou otvorí utorňajší deviaty ročník exhibície Tennis Champions, ktorý sa od 18.00 h uskutoční v bratislavskej AEGON Arene. Zahrajú si na je

Tenis-FedCup: Hrdinka finále Strýcová: "K titulu prispela každá jedna z nás"

Štrasburg 14. novembra (TASR) - Dominancia tenistiek Česka v Pohári federácie pokračuje. O piaty triumf za uplynulých šesť rokov sa veľkou mierou postarala náhradníčka Barbora Strýcová. V druhej nedeľňajšej dvojhre vyrovnala stav finálového duelu na 2:2

Tenis: Murray na čele rebríčka ATP, Gombos sa posunul o 30 priečok

Londýn 14. novembra (TASR) - Britský tenista Andy Murray je druhý týždeň na čele svetového rebríčka ATP vo dvojhre. O prvé miesto však môže prísť na koncoročnom šampionáte v Londýne, pokiaľ predchádzajúci líder Novak Djokovič zo Srbska dosiahne celkové p

Tenis: Cibulková je naďalej na 5. mieste rebríčka WTA, líderkou Kerberová

St. Petersburg 14. novembra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková figuruje naďalej na piatom mieste svetového rebríčka WTA vo dvojhre. Na vedúcej priečke je stále Nemka Angelique Kerberová. Slovenská singlová dvojka Kristína Kučová si pohoršila