• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Federer získal 80. titul v kariére a už myslí na US Open

Cincinnati 18. augusta (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer dosiahol ďalší významný míľnik vo svojej bohatej kariére, keď celkovým triumfom na podujatí Cincinnati Masters získal jubilejný 80. titul na okruhu ATP. Tridsaťtriročný nestarnúci veterán
18. 08. 2014
Tasr Více zde

Tenis: Na čele rebríčkov Djokovič a S. Williamsová, Cibulková 13., Kližan 65.

New York 18. augusta (TASR) - Srb Novak Djokovič je naďalej na čele svetového rebríčka ATP, pred Španielom Rafaelom Nadalom a čerstvým víťazom turnaja v Cincinnati Švajčiarom Rogerom Federerom. Zo slovenských tenistov je najvyššie na 65. priečke Martin K

Tenis: Mahut postúpil do 2. kola vo Winston Saleme

Winston Salem 18. augusta (TASR) - Francúzsky tenista Nicolas Mahut zdolal v 1. kole turnaja ATP vo Winston Saleme slovinského súpera Blaža Kavčiča v dvoch setoch 6:3 a 6:2. dvojhra - 1. kolo: Ryan Harrison (USA) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 6:4, 6:2 Brad

Tenis: Riskeová do 2. kola na turnaji WTA v New Haven (2)

New Haven 18. augusta (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Alison Riskeová (USA) - Casey Dellacquová (Aus.) 6:1, 6:4 Flavia Pennettová (6-Tal.) - Klára Koukalová (ČR) 6:1, 6:3 Jekaterina Makarovová (Rus.)

Tenis: Federer víťazom turnaja v Cincinnati

Cincinnati 18. augusta (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer sa stal víťazom turnaja ATP v americkom Cincinnati. Vo finále zdolal Španiela Davida Ferrera v troch setoch 6:3, 1:6 a 6:2. dvojhra - finále: Roger Federer (2-Švajč.) - David Ferrer (6-Šp.

Tenis: S. Williamsová víťazkou turnaja WTA v Cincinnati

Cincinnati 17. augusta (TASR) - Serena Williamsová triumfovala na tenisovom turnaji série WTA v americkom Cincinnati. Domáca najvyššie nasadená hráčka "pavúka" zdolala v nedeľňajšom finále deviatku Anu Ivanovičovú zo Srbska za 64 minút v dvoch
17. 08. 2014

Tenis: Riskeová do 2. kola na turnaji WTA v New Haven

New Haven 17. augusta (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Alison Riskeová (USA) - Casey Dellacquová (Aus.) 6:1, 6:4 kyUSA-Tenis-New-Haven-WTA-1.kolo-výsledok-#

OHM-tenis: V prvý deň uspel zo Slovákov iba Blaško (4)

Nanking 17. augusta (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan neuspel v zápase 1. kola na II. olympijských hrách mládeže v čínskom Nankingu. Za 95 minút podľahol Poliakovi Janovi Stanislawovi Zielinskému v troch setoch 6:4, 3:6, 2:6. Viac sa darilo ďalšiemu

OHM-tenis: Schmiedlová s Kuzmovou prehrali v 1. kole s Maďarkami (3)

Tenis: Kovalík vyhral finále v Meerbuschi a premiérovo triumfoval na challengeri

Meerbusch 17. augusta (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík sa prvýkrát v kariére dočkal triumfu na challengerovom turnaji. Vo finále antukového podujatia v nemeckom Meerbuschi zdolal v nedeľu nasadenú dvojku Andreja Kuznecova z Ruska hladko v dvoch s

OHM-tenis: Blaško zdolal Iradukundu a postúpil do 2. kola (2)

OHM-tenis: Molčan podľahol v 1. kole Poliakovi Zielinskému

Nanking 17. augusta (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan neuspel v zápase 1. kola na II. olympijských hrách mládeže v čínskom Nankingu. Za 95 minút podľahol Poliakovi Janovi Stanislawovi Zielinskému v troch setoch 6:4, 3:6, 2:6. dvojhra - 1. kolo: Jan